" href="/rss" /> نیمه شب، - بررسی اصولی روابط زناشوئی
X
تبلیغات
رایتل

نیمه شب، - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترنیمه شب،
نویسنده : samad - ساعت 15:33 روز 1387/09/20
 

در نیمه شب، می‌توان ترکیبی از سکس عالی و سکس سریع را داشت. مرد بسیار خرسند می‌شود که زن با فشردن خود به او بیدارش کند.

نیمه‌شب است  و مرد به خواب عمیقی فرو رفته. آیا زن احساس سر خلق بودن می‌کند؟ بسیار خوب، او بهتر است ابتدا خود را آماده کند. بیست تا سی‌ دقیقه برای خود انگیزی و رسیدن به آستانه‌ی ارگاسم نیاز است؛‌ و سپس می‌تواند در تخت‌خواب بغلتد و خود را به همسرش بفشارد. شوهر این را روش بسیار عالی‌ای برای بیدار شدن از خواب خواهد یافت.

چون مرد فقط نیاز به چند دقیقه دارد تا برانگیخته شود و زن از قبل خود را آماده کرده، هر دوی آن‌ها تجربه‌ی عالی‌ای از سکس خواهند داشت. به هر حال، اگر شرایط به گونه‌ی دیگری باشد و مرد بخواهد نیمه شب با زن سکس داشته باشد، قضیه فرق می‌کند؛ زیرا زن نمی‌تواند بیدار شود و بی‌درنگ خود را مهیای سکس کند.

البته تجربه‌ی باور نکردنی و رهایی بخشی است که مرد آزادی آن را داشته باشد نیمه شب به سراغ همسرش برود و با او سکس داشته باشد. این آزادی عمل برای مرد حقیقتاً خارق‌العاده است؛ ولی پیش‌شرط‌هایی دارد که باید رعایت شود.

قبل از آزمودن این فن باید راه به سوی سکس مرتب و ارتباط عاشقانه باز باشد؛ و پیش از پرداختن به آن باید زن را در جریان قرار داد تا از نظر او اشکالی نداشته باشد. زن شاید نمی‌خواهد بیدار شود، مگر آن که مرخصی باشد یا به اندازه‌ی کافی استراحت کرده باشد یا اگر دیر وقت است،‌ خیلی بیدار نماند. او، حتی اگر رضایت داد، باید بسیار ملایم‌تر از وقتی که خودش مرد را بیدار می‌کند، بیدار شود. شوهر می‌تواند به سراغش برود و آرام نوازشش کند یا در آغوشش بگیرد. اگر زن پذیرفت، که همه‌چیز رو به راه است؛ اما شاید زن احساس می‌کند دلش حقیقتاً می‌خواهد بگوید: «امشب نه».

اگر مرد این جمله را بتواند بدون احساس طردشدگی بشنود، زن در هنگام لزوم با ایمنی آن را می‌گوید؛ ولی اگر مرد توان نه شنیدن نداشته باشد، همسرش ظرفیت آری گفتن‌های واقعی به سکس را از دست می‌دهد. هیچ‌چیز مانند پرداختن اجباری به سکس نمی‌تواند جذابیت جنسی را کاهش دهد.

زوج با احترام گذاشتن به نیازهای منحصر به فرد هم، می‌توانند حمایتی را که نیاز دارند از هم داشته باشند. در فصل بعد، به رویکردی می‌پردازیم که تداوم برخورداری زوج از سکس را تضمین می‌کند.


 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل