" href="/rss" /> چگونه آتش شور و شهوت را دوباره شعله‌ور سازیم؟ - بررسی اصولی روابط زناشوئی
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

چگونه آتش شور و شهوت را دوباره شعله‌ور سازیم؟ - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترچگونه آتش شور و شهوت را دوباره شعله‌ور سازیم؟
نویسنده : samad - ساعت 15:35 روز 1387/09/20
 

زوج‌ها طی روز که از هم دورند، احساس میل و نیاز به هم می‌کنند؛ ولی به خانه که می‌آیند آن احساس از دست می‌رود. شوهر سر کار، جای زنش را خالی می‌بیند و برانگیخته می‌شود. او بسیار حیرت می‌کند که آن شوق وقت رسیدن به خانه چه می‌شود. زن نیز شاید احساس کند دلش عشق‌بازی طولانی می‌خواهد، اما به هنگام رسیدن به خانه همه‌چیز فرق می‌کند، اثری از آن شور و عشق نیست.

یکی از دلایل، شاید دلخوری‌های کوچک بر طرف نشده از جر و بحثی باشد که روز قبل یا پیش از آن داشته‌اند. شاید مسئله تا حد زیادی هم حل و فصل شده باشد، ولی با دل چه می‌شود کرد؟

چون سطح احساسات جارو کشیده نشده، گرد و خاک و خاطره‌ی به جا مانده نیز می‌تواند کار خود را بکند. عدم توافق در هنگام دوری از هم به آسانی فراموش می‌شود؛ اما وقتی به خانه بر می‌گردند، آن احساس ناخوشایند، به شکل مبهمی بیدار می‌شود و ناگهان جذابیت را از بینشان محو می‌کند. از مزایای شعله‌ور شدن شور و شهوت تأثیرش بر بهبود رابطه است. عشقی که در رابطه‌ی جنسی اوج می‌گیرد، گرد و خاک را می‌شوید و لبه‌های ناصاف را هموار می‌کند.

هرچند بر مبنای قانون مبتنی بر تجربه، رابطه باید برقرار شود تا بتوان از سکس لذت برد؛ گاهی سکس پرمحبت و پر عطوفت می‌تواند رابطه را به طور فاحشی بهبود بخشد. پذیرش سکس از طرف زن، عشق مرد را نسبت به وی به جریان می‌اندازد؛‌ و از طرف دیگر، حتی اگر زن سرد هم باشد، پرداختن به سکس با شوهر و احساس عشق مرد در حین رابطه‌ی جنسی باعث ذوب شدن یخ‌ها شده و شور و گرمی سابق را برایش باز می‌گرداند.

ضمناً، شاید زوج‌ عادت به سکس مرتب نداشته باشند. پس، در هنگام دوری از هم آزاد می‌شوند که امیال جنسی خود را احساس کنند، ولی هنگام برگشت به خانه همان عادت همیشگی به سکس نداشتن بر آن‌ها حاکم می‌شود. یک بار که سکس جامه‌ی فراموش شدن می‌پوشد، بدون مهارت‌های پیشرفته‌، بازگرداندن آن به حالت عادی مشکل‌تر می‌شود؛‌ اما با آگاهی از این که چه فوت و فن‌هایی مورد نیاز است، حتی وقتی شهوت خوابیده،‌ غالباً به آسانی می‌توان آن را دوباره بیدار کرد.

یکی از ساده‌ترین و موثرترین روش‌ها برای شعله‌ور ساختن دوباره‌ی شور و شهوت جنسی، بیرون زدن از خانه و دست زدن به گریز رمانتیک است. شب را در هتل بگذرانید. از هوای صاف طبیعت و یا منظره‌ای زیبا لذت ببرید. تفریح کنید. خلاصه، از روزمرگی و هرچیز آشنا و مأنوس گریز بزنید، مسئولیت‌ها را رها کنید و به تازگی برسید. اوقاتتان هر چه در محیط بکرتر و زیباتری بگذرد، برایتان بهتر است.

توصیه می‌کنم دست کم ماهی یک شب را بیرون از خانه بگذرانید. اگر رفتن به مکان تفریحی یا شهر مجاور برایتان مقدور نیست، به هتل محلی بروید. گاهی رفتن به تخت‌خواب متفاوت، می‌تواند بسیار موثر باشد.

به خصوص، زنان برای برانگیخته شدن نیاز به تغییر محیط دارند. تغییر آنان را به طور موقت از احساس مسئولیت در قبال خانه و خانواده رها می‌کند. محیط زیبا دل زن را به روی طراوت و زیبایی درونی‌اش می‌گشاید.

چه موقع باید گریز زد؟

اشتباه مردها این است که برنامه‌ریزی برای رفتن به گردش و تفریح را می‌‌گذارند برای وقتی که زن آمادگی برای سکس پیدا کند. این اشتباه بزرگی است،‌ چون گریز و گردش است که زن را سر خلق می‌آورد و گرمی را به او برمی‌گرداند. اگر مرد برنامه‌ریزی برای تفریح را تا وقت میل جنسی یافتن زن به تعویق اندازد، ممکن است انتظارش به پایان نرسد و اوضاع روز به روز بدتر شود.

اگر زن برای مدت طولانی فرصت گریز نیابد و مجالی برای آزادی و بروز احساسات رمانتیکش پیدا نکند، خلق و خویش به طور روزافزونی ضد سکس خواهد شد. خرمن شور و شهوت زن در صورتی شعله‌ی آتش را لمس می‌کند و به او دوباره احساس زیبا بودن و دوست داشتنی بودن دست می‌دهد که گهگاهی از زندگی روزمره و مسئولیت‌های روزانه خلاص شود. تنها گنجاندن برنامه‌ی تفریح و گردش در جریان زندگی مشترک است که احساسات رمانتیک زن را سرزنده نگه می‌دارد.

به هنگام رفتن به تفریح، این را به خاطر داشته باشید که زن شما پیش از یافتن میل به عشق و عشق‌بازی نیاز به صحبت کردن دارد. اگر راه طولانی است، بگذارید تا در آرامش حرف بزند. زنان، به خصوص، وقت حرف زدن امکان می‌یابند از استرس رها شده و آن را پشت سر بگذارند.

بعد از چنین سفر طولانی‌ای،‌ زن تمدد اعصاب یافته و به احتمال زیاد با روحیه‌ی خوبی به مقصد و تخت‌خواب نو می‌رسد. به او ناگهان احساس تازه‌ای دست می‌دهد که در خانه هرگز دست نمی‌داد. شاید فوراً سکس بخواهد. شاید هم ابتدا دلش هوای پیاده‌روی کند یا بخواهد از غذا خوردن لذت ببرد. به هر حال،‌ وقتی احساس کند از او مراقبت می‌شود، احساس مسئولیت برای مراقبت از دیگران در او متوقف می‌شود و شهوت درونی‌اش فرصت می‌یابد تا خود را نشان دهد.

راه دیگر برای ایجاد آرامش در زن، در صورتی که از خرید خوشش بیاید، بردن او به خرید است. هرچند خرید برای مردان خیلی خسته‌کننده است، اکثر فروشگاه‌های زنانه صندلی‌هایی برای مردان دارند که وقتی زن مشغول آزمودن انواع لباس‌هاست، در آن بیاسایند. صرفاً‌ گشت و گذار در فروشگاه و فکر کردن به چیزهایی که دوست دارد، زن را آرام می‌کند تا از دلواپسی درآید و به احساس کردن نیازهای خود بپردازد. حتی اگر خرید هم نکند، بازهم این کار برایش سودمند و خوشحال کننده است.

برای زن کاوش درون و کشف خواهش‌ها مفید است. با این کار خواسته‌ها و امیال خود را می‌شناسد و به صراحت فرصت می‌یابد آنان را تجربه کند. یک خرید کوتاه برایش شاید همین کار را بکند. زن به هنگام خرید نیازها و میل‌هایش را بیدار می‌کند  ومجال می‌یابد به خوشی‌ها گریز بزند.

اگر به زن خوش بگذرد و همه‌چیز را تحسین کند، ممکن است مرد نیز سر حال آید. وقتی زن از محیط لذت می‌برد،‌ مرد از نظر عاطفی احساس افتخار کرده و خوشحال می‌شود. این حس موفقیت نیز چه بسا مرد را برانگیزد و کاملاً تحریک کند. به این شکل، با پشت سر نهادن مسائل، زن و مرد می‌توانند با صمیمیت به لذت بردن از هم بپردازند.

کسی منکر تأثیر رفتار بدیع و خودجوش نیست. اگر گریز خودجوشی به دست آید، بی‌شک می‌تواند اوقاتی از عشق و عشق‌بازی غیرقابل توصیف را برایمان به همراه داشته باشد؛ ولی غالباً ما چنان مشغول دیگران می‌شویم یا در برابر دیگران احساس مسئولیت می‌کنیم که دست زدن به چنین رفتار غیرمترقبه‌ای برایمان به هیچ‌وجه آسان نیست. از این رو، گریز زدن برنامه‌ریزی شده هم به عنوان یک برنامه، تحقق‌پذیر می‌شود و هم به زن فرصت بیشتری برای در تماس بودن با امیالش را می‌دهد و او را مطمئن‌تر می‌کند که به آینده با امید به کامیابی لبخند بزند.


 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل