" href="/rss" /> مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب - بررسی اصولی روابط زناشوئی
X
تبلیغات
رایتل

مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترمریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب
نویسنده : samad - ساعت 15:38 روز 1387/09/20
 

دکتر جان گری
به جای رنجیدن از این که دیوید سر خلق نیست، سو مسئولیت رضایت بخشیدن به خود را پذیرفت- احساس مسئولیتی بسیار سالم و مفید. ایده‌آل این است که در جنبه‌های مختلف زندگی مشترک، نباید همسرمان را مسئول ناراحتی یا عدم خوشحالی خود بدانیم. در رابطه با سکس نیز قضیه فرق نمی‌کند. منتها در اینجا بسیار مشکل است که بدون گذشتن از خط‌های قرمز، نیازهای جنسی خود را برآورد. بنابراین، خودانگیزی مسئله‌ای حساس و بسیار مهم است.
خلاقیت سو کارگشا بود و به او امکان داد در شرایطی که دیوید نمی‌توانست از ابتدا او را همراهی کند- شرایطی که مسلماً سو آن را ترجیح می‌داد- خود به رفتن بخشی از راه بپردازد. او موقعیت را به بهترین شکل ممکن درآورد. به تخت‌خواب رفت و در خیالش دیوید را دید که با او عشق‌بازی می‌کند. مدت زیادی خود را نوازش کرد و شهوت را در خویش گسترش داد، به گونه‌ای که وقتی دیوید آمد سو آماده‌ی ارگاسم بود

بعداً دیوید به او گفت که این کار خیلی باعث نشاط و لذتش شده؛ و فکر می‌کند وقتی سر خلق نیست، بهترین راه برای تحریکش همین راه است. این گفت‌وگوی کوتاه خیال سو را آسوده کرد. حال او می‌دانست که بن‌بستی در کار نیست و وقتی شوهرش سر حال نباشد او باز هم راهی برای سکس در اختیار دارد.
اگر مرد خسته است یا سر خلق نیست نیاز به کمی استراحت یا زمان دارد. در این حالت، نباید او را تحت فشار و اجبار برای سکس قرار داد. زن با نشان دادن این که مشکلی وجود ندارد و همه‌چیز رو به راه است، مرد را می‌تواند بسیار قدردان کند. وقتی شوهرتان سر خلق نیست و شما برانگیخته هستید، همچنان که او به خواب می‌رود کنارش دراز بکشید و شروع به لمس خود به طور حسی کنید. بعد از حدود بیست دقیقه، هنگامی که خود را آماده‌ دیدید، بغلتید و به آرامی خود را به او بفشارید. وقتی بیدار شد و حرارتتان را حس کرد، برایش آسان است که قبول کند و کار را به انجام برساند. با به کارگیری این فنون، زن از احساس ناکامی و ترس ناکام ماندن آزاد می‌شود؛‌ اما کامیابی کامل منوط به مشارکت مرد است. بنابراین، برای زن خوب است خود را مواقعی لمس و نوازش کند که شوهر حضور دارد؛‌ و نه مواقعی که تنهاست.

بازگشت به سکس
زوجی که سکس را از زندگی مشترکشان کنار گذاشته‌اند،‌ معمولاً برگشت به آن برایشان بسیار دشوار است. وقفه در سکس می‌تواند به خاطر بیماری، جر و بحث و یا یک دوره استرس باشد. به هر دلیل،‌ وقتی ریتم سکس به هم خورد و زوج مدت طولانی‌ای با هم سکس نداشتند، شروع دوباره‌ی آن برایشان ممکن است مشکل باشد.
مهارت‌های پیشرفته می‌آموزند که چگونه ریتم سابق را به سادگی به رابطه‌‌ی جنسی‌تان باز گردانید.
جیم چند ماه بود که کارش را از دست داده بود و احساس افسردگی می‌کرد. جولی نیز، که سیزده سال از زندگی مشترکش با جیم می‌گذشت، احساس حرمان می‌کرد. محرومیت جولی نه تنها بابت به خود فرو رفتن جیم بود، بلکه آن‌ها هفته‌ها می‌گذشت که سکس نیز نداشتند. زن نیاز شوهرش به زما ن را درک می‌کرد؛ پس تصمیم گرفت صبورانه از او مراقبت کند. سرانجام، جیم کار تازه‌ای پیدا کرد و حالش بهتر شد. به تدریج، همه‌چیز رو به بهبودی نهاد جز این که آنان دیگر سکس نداشتند.
برای سکس داشتن، به نزد من آمدند؛ و من به جولی پیشنهاد کردم وقتی سکس می‌خواهد به جیم چیزی بگوید شبیه این عبارت که:‌ «امروز واقعاً برانگیخته‌ام. بسیار تو را می‌خواهم، ولی می‌دانم خسته‌ای. فکر کردم در حالی که به تو فکر می‌کنم کمی خود را لمس کنم. اگر خواستی، می‌توانی به من محلق شوی. من نیز بسیار ممنون می‌شوم. اگر نخواستی هم، اشکالی ندارد. می‌گذارم تا وقتی که حوصله‌اش را داشته باشی.»
روز بعد جولی با تلفنم تماس گرفت و پیام شادی‌بخشی روی آن گذاشت. او بعد از تشکرهای زیاد گفته بود پیشنهادم مانند معجزه‌ای عمل کرده و جیم هم بسیار سپاس‌گزار شده است. گاهی فقط یک تجربه‌ی خوب کافی است تا مرد دوباره بر زین خود بنشیند. هیچ‌چیز تحریک کننده‌تر از خود سکس نیست. هرچه سکس داشتن آسان‌تر باشد،‌ آن را بیشتر خواهید خواست.

قسمت بعد: روش غیرمستقیم

روش غیرمستقیم
دکتر جان گری
زن راه دیگری نیز برای سرخلق آوردن مرد دارد. او برای کمک به مرد تا دنده را از بی‌علاقگی به سکس به علاقمندی به آن عوض کند، می‌تواند روش صریح و در عین حال غیرمستقیمی را در پیش گیرد. در واقع، وقتی مرد به درخواستتان برای سکس پاسخ منفی می‌دهد، برایش خیلی مشکل می‌شود که تغییر عقیده بدهد.
همان طور که اشاره شد زن درست عکس این حالت است. وقتی زن فرصت نه گفتن می‌یابد و درباره‌ی احساسش حرف می‌زند، چه بسا شروع به برانگیخته شدن کند و کشف نماید که تغییر عقیده داده و سکس می‌خواهد.
مرد خیلی فرق می‌کند. او که می‌گوید سکس نمی‌خواهد، تغییرناپذیری رأیش تا حدی شبیه چیزی است که روی سنگ حک کنند. برگشتن از آنچه گفته برایش سخت است؛‌ و وقتی زن به سکس اصرار ورزد، احساس می‌کند دارد تحت کنترل قرار می‌گیرد و به آن مجبور می‌شود.
زن با شروع سکس به طریق غیرمستقیم به مرد فرصت می‌دهد در سکوت بر مقاومت خود در برابر سکس فائق آید و در صورت امکان برانگیخته شود. در این حالت، اگر مرد سر خلق هم باشد و نیاز به زمان برای تحریک شدن نداشته باشد، باز هم از پیام‌رسانی غیرمستقیم همسرش سپاس‌‌گزار می‌شود. این پیام‌ها شروع سکس را برای مرد حقیقتاً آسان‌تر می‌سازند.
پیام‌های غیرمستقیم علامت‌های شخصی‌ای‌اند که ممکن است بنا به احساس و سلیقه‌ی زنان با هم فرق کنند. در اینجا، بیشتر منظور من ارائه ی چند روش است که با به کار گیری آن‌ها زن می‌تواند پیام جنسی بفرستد. خاص‌ترین این نوع علامات در آنچه زن به هنگام خواب می‌پوشد جلوه‌گر می‌شود. تعابیری که زیر هر علامت می‌آورم برای بسیاری از زنان صادق است؛ ولی مسلماً هر زنی یکتا و منحصر به فرد بوده و می‌تواند الگوی خاص خود را داشته باشد.

بند یا کش جوراب سیاه‌رنگ
با پوشیدن بند یا کش جوراب سیاه‌رنگ زن علامت واضحی می‌فرستد مبنی بر این که سکس می‌خواهد. یک لباس بدن‌نمای ابریشمی سیاه می‌گوید که او می‌داند چه می‌خواهد: نه تنها سکس می‌خواهد، بلکه تشنه‌ی آن است.

ساتن سفید ابریشمی
وقتی زن ساتن سفید ابریشمی می‌پوشد، خواهان سکسی عاشقانه، آرام و پراحساس است. خواهشش از مرد این است که آرام به پیش رود و ملایم و پرمحبت باشد.

ساتن یا تور صورتی
پوشیدن لباس زیر ساتن یا تور صورتی به معنای شور عصیانگر است. زن می‌خواهد قدرت وحشیانه‌ی مرد را احساس کند و تسلیم عشق حریصانه‌اش شود. شهوت عمیق‌تری در وجود زن انتظار شعله‌ور شدن را می‌کشد. او می‌خواهد کشتی چوبی‌ای در دریای طوفان‌زده‌ی شهوت مرد باشد.

عطر و رایحه‌های تحریک‌کننده
استفاده از عطر شاید به این منظور است که زن می‌خواهد تنفس شود و به روش حسی‌ای بوئیده شود . عطر تحریک کننده‌ی زن یا رایحه‌ی خوش‌بوی او بسیاری از مردان را پر شهوت‌تر کرده و افسار رفتارشان را شل می‌کند؛ اما، این خواست زن نیست. زن کنترل مرد بر شهوت و آهستگی سکس را می‌خواهد. شوهر باید طعم هر مرحله را بچشد، گاهاً مکث کند و دوباره حرکات قبلی را تکرار کند؛‌ و سپس، به مرحله‌ی بعدی برانگیختگی و لذت‌بخشیدن به زن گام بگذارد.

سینه‌بند و شورت سیاه
وقتی سینه‌بند و شورت سیاه می‌پوشد، می‌خواهد وسوسه‌انگیز و تحریک‌کننده باشد. احتمالاً در این وضع، بیش از وضع معمول حالت تهاجمی دارد. اگرچه با قوت شروع می‌کند؛ ولی به طور درونی خواهان آن است که مردش با او برقصد. سرانجام نیز که خود را رها می‌سازد و به عشق همسر تسلیم می‌شود، دوست دارد مرد شهوتش را کنترل شده پیش برد.

لباس خواب کوتاه و گشاد، بدون شورت
تی‌شرت زنانه‌ی کوتاه کتانی که با شورت سِت باشد یا لباس خواب کوتاه گشاد بدون شورت می‌رساند که زن نیاز به پیش‌نوازش زیادی ندارد. این که آمادگی ارگاسم را دارد یا خیر، معلوم نیست. او بیشتر خواهان هم‌آغوشی و نزدیکی به همسرش است و آمیزش جنسی را نیز به این منظور می‌خواهد.

عریان رفتن به رخت‌خواب
وقتی عریان به رخت‌خواب می‌رود، در جست‌وجوی این است که پس از شروع سکس جسمش چه نوع سکسی را می‌طلبد. شاید هم این را می‌رساند که صرفاً آماده‌ی هر آنچه رخ دهد است.

گوشواره‌ و جواهرات
زن احساس زیبایی‌اش را با پوشیدن گوشواره یا جواهرات دیگر نشان می‌دهد. دوست دارد با بوسه‌های فراوان سخت دوست داشته شود. چه‌بسا خواهان سکسی بی‌شتاب باشد. در این حالت، مرد باید به خاطر داشته باشد بارها به او بگوید که چقدر زیباست.

فلانل کتانی کهنه
واضح است که فلانل کتانی کهنه سرخلق نبودن و عدم آمادگی زن را می‌رساند. حال، زمان خوبی برای در آغوش گرفتن است. مرد می‌تواند به سادگی به زن نزدیک شده و رفتاری پرمحبت و مهربان داشته باشد، بدون آن که پای سکس را به میان کشد.

قسمت بعد: لباس پوشیدن برای سکس

لباس پوشیدن برای سکس
دکتر جان گری
زن از طریق معنادار کردن نوع لباس پوشیدنش زبان ارتباطی بسیار کارآمدی را به دست می‌آورد. او به این وسیله احساسات و خلق و خوی جنسی‌اش را با مرد در میان می‌گذارد؛ و مرد نیز بسیار قدردان می‌شود. همسر به این وسیله می‌فهمد زن از نظر جنسی در چه وضعیتی قرار دارد، چگونه او را می‌خواهد و چه خوش آمدی به او می‌گوید؟
الگوهای پوششی که در بالا آمد مطمئناً برای همه‌ی زنان صادق نیست، ولی آن‌ها برای مردان نمونه‌ای از چهارچوب‌هایی‌اند که باید برای خواندن پیام‌های جنسی زنان مورد استفاده قرار دهند. به علاوه، این مثال‌ها زنان را یاری می‌بخشد که از اهمیت لباس پوشیدن برای سکس آگاه شوند. نوع پوشش برای سکس نه تنها باید برای مرد گویا و خوشایند طبعش باشد، بلکه باید برای خود زن نیز خوشایند و راحت باشد.
من شخصاً آگاهی‌ام نسبت به پیام‌هایی که همسرم با طرز لباس پوشیدنش ارسال می‌کرد طی رخداد جالب توجه‌ای در هنگام معاشقه‌مان بیشتر شد. بعد از دقایقی پرعاطفه که در آغوش هم بودیم، همسرم بلند شد و گفت می‌خواهد لباسش را عوض کند. همچنان که به سوی کمد می‌رفت گفتم:‌ «چرا به خودت زحمت می‌دهی؟‌ همین الان لباست را در می‌آورم.» با لبخند پاسخ داد:‌ «می‌دانم، ولی دوست دارم لباس مناسب را درآوری. این لباس با احساسم خیلی جور نیست.» از آن موقع به بعد به لباس‌هایی که زنم برای سکس می‌پوشد، توجه خاصی دارم و سعی می‌کنم از طریقشان احساسات و تمایلاتش را تشخیص دهم.

چند پیام سکسی دیگر
علاوه بر آنچه گفته شد، راه‌های بسیاری وجود دارد که زن می‌تواند آمادگی‌اش را برای سکس- بدون آن که خیلی صریح باشد- به مرد ابراز کند. اجازه دهید نگاهی گذرا داشته باشیم به نمونه‌ای از پیام‌های واضح و غیرمستقیمی که زن در هنگام سرخلق نبودن به مرد می‌دهد.
درست مانند رفتن به فروشگاه برای خرید لباس، آن پیام‌هایی که به دردتان می‌‌خورد انتخاب کنید و به کار برید. ضمناً، موارد زیر شاید الهام‌بخش نیز باشند و به شما ایده‌های خوبی بدهند تا پیام‌های مخصوص خود را بسازید.

حمام و موسیقی
مری حمام طولانی‌ای می‌کند تا به شوهرش، بیل،‌ بفهماند بر سر خلق است و آمادگی دارد. او وقت حمام رفتن دستگاه پخش سی‌دی پرتابل را می‌برد و موسیقی‌ای را پخش می‌کند که به بهترین وجه خلق و خوی او را نشان می‌دهد. موسیقی‌ای آرام و ملایم، سکس آرام و ملایم را می‌رساند. وقتی سکس شدید و آتشین را می‌خواهد، موسیقی‌ای جنجالی می‌‌گذارد؛‌ و موسیقی‌ای با صدای طبل زیاد را زمانی پخش می‌کند که واقعاً سکسی است و سکس را برای مدت بسیار طولانی می‌خواهد.

شمع
سوزان وقتی بر سرخلق است و آمادگی دارد، شمع یا عودی را کنار رختخواب روشن می‌کند. راشل نیز وقتی بر سر خلق است، سر میز شام شمع روشن می‌کند.

شکلات
هنگامی که در سینما شارون از تیم می‌خواهد برایش شکلات بخرد، تیم می‌فهمد که امشب آن شب است. همسرش در مواقعی میل به شکلات پیدا می‌کند که بدنش تمایل به رهایی جنسی دارد.

روشن کردن آتش در آتشدان
کارل سرخلق که باشد، در آتشدان اتاق‌خواب آتش روشن می‌کند و یا از شوهرش می‌خواهد که این کار را بکند. وقتی شوهرش مشغول آتش روشن کردن می‌شود، می‌نشیند و تماشایش می‌کند؛‌ و به طور واضحی به مرد می‌فهماند از این که وقتش را صرف او می‌کند چقدر خوشش می‌آید.

بیدار ماندن
معمولاً گرانت که دیروقت از سفر به خانه می‌رسد، ترزا خواب است؛ اما گاهی ترزا در انتظار او بیدار می‌ماند و در رختخواب مشغول مطالعه می‌شود. اگر در هنگام وارد شدن گرانت به اتاق زن کتاب را کنار بگذارد، مرد می‌داند که او سرخلق است.

پختن شام مورد علاقه‌ی مرد
کارن وقتی سر خلق است، شام مورد علاقه‌ی همسرش را درست می‌کند.

پسته
پس از آن که طی گفت و گویی تام به همسرش، جرسی، گفت پسته‌ی تازه برایش مثل داروی شهوت‌زایی عمل می‌کند، جرسی هرگاه سرخلق باشد، پسته‌ی تازه می‌خرد و به خانه می‌برد تا به تام بفهماند سر خلق است.

نوشیدنی مخصوص
مارگارت میلش را با آوردن نوشیدنی مورد علاقه‌ی خودش و شوهرش نشان می‌دهد. گاهی نیز این گونه است که از شوهرش می‌خواهد یک بطری از آن نوشیدنی را وقت برگشتن از اداره بخرد و با خود به خانه بیاورد.

خود را چسباندن
وقتی شر در حال قدم زدن خود را به شوهرش می‌چسباند،‌ مرد این پیام را می‌گیرد که او سر خلق بوده و آماده است.

سه بوسه
معمولاً مگی شوهرش را به هنگام خوش‌آمدگویی یک بار می‌بوسد؛‌ اما اگر سر خلق باشد و آمادگی داشته باشد، دوبار دیگر نیز این کار را می‌کند. از سه بوسه‌ی کوچک و پشت سر هم مگی، مرد احساس مور مور شدن می‌کند. او می‌داند که این از آن وقت‌هاست.

ماساژ پا
ادلین سرخلق بودن را با خواهش برای ماساژ پایش بروز می‌دهد. لسلی علامتش این است که پیشنهاد می‌کند پای شوهرش را ماساژ بدهد. هر دو روش تأثیر یگانه‌ای دارند.

علم کردن پرچم
مثال مورد علاقه‌ام از علائم جنسی مربوط به فیلمی درباره‌ی یک خانواده‌ی مغلوی است. در آن فیلم، وقتی زن سرخلق آمد و برای سکس آمادگی پیدا کرد، پرچمی را بیرون خانه افراشت. شوهر هنگام برگشت به خانه پرچم را دید و از آمادگی زنش باخبر شد؛ سپس به طرف پرچم و کمندش، که در نزدیک پرچم بود، دوید. زن نیز سوار اسب شد و شروع به اسب سواری کرد. مرد کمند را برداشت بر زین اسبی جست و به دنبال زن تاخت. بعد از دقایقی تعقیب و گریز،‌ زن به کمند مرد افتاد. مرد او را از اسب پایین کشید و به کشتی گرفتن با او پرداخت. سپس آنان سکس را شروع کردند.
این آئین کوچک،‌ برای سکس پرشور و حرارت ترتیب داده شده بود. زن با علامت غیرمستقیم ولی واضح به شوهر اجازه داد تا او را تعقیب کند و به چنگ آورد. گرچه همه‌چیز تحت کنترل بود، زن ترس و اضطراب دنبال شدن را تجربه کرد؛‌ و سرانجام نیز تسلیم شور و شهوت و لذت جنسی شد.

قسمت بعد: قرار گرفتن در مکان مناسب

قرار گرفتن در مکان مناسب
دکتر جان گری
حتی مکانی که زن لباسش را در می‌آورد و آماده‌ی رفتن به تخت‌خواب می‌شود می‌تواند حامل پیام واضحی باشد. اگر محتاطانه جلوی کمدش لباس عوض کند، علامت این است که سرخلق نیست؛‌ ولی اگر لباس‌خواب را کنار شوهرش روی تخت بگذارد و همان جا لباسش را عوض کند، طوری که شوهر بتواند به وضوح او را ببیند، یعنی سر خلق است.
وقتی زن با قرار گرفتن در مکان مناسب به طور ضمنی خواهان سکس می‌شود و لباسش را جلوی شوهرش در می‌آورد، معلوم نیست پاسخ مرد مثبت باشد یا منفی. اتفاقاً، اگر سر خلق نباشد، زن با سکسی نشان دادن، او را آماده‌ کرده تا دفعه‌ی بعد تحریک شود و پاسخ مثبت دهد.
خوب، شوهر خسته است. حال، به جای گفتن: «حوصله‌اش را ندارم». (که برازنده‌ی یک همسر مهربان نیست)، بهتر است سرش را روی بالش به آن طرف بغلتاند و در حالی که آه می‌کشد بگوید: «آه، چقدر خوب است که روی تخت دراز کشیده‌ام. خیلی احساس خستگی می‌کنم.» این پیام واضحی است که سرخلق نیست.
در این صورت، زن از به طور مستقیم رد شدن و طرد شدگی در امان می‌ماند و مرد نیز از فشار نه گفتن راحت می‌شود. به هر حال،‌ پاسخ مثبت ندادن مرد چه بسا زن را وادار به بازجویی کند. زن سوالاتی را خواهد پرسید که بیان کننده‌ی ناراحتی او هستند.

وقتی که پرسیدن مرد را از هر انگیزشی می‌اندازد
مرد سر خلق نیست. به هر دلیلی که فکرش را بکنید، او الان میل ندارد،‌ آماده نیست، در این حالت، اگر او را با سوالاتتان بمباران کنید و مصرانه جویای دلیل بی‌علاقگی‌اش شوید، نه تنها همان مقدار کم انگیزه‌اش را از دست می‌دهد، بلکه حتی ممکن است در آینده هم بر سر خلق نیاید. وقتی او به پیام دعوت کننده‌ی زن جواب مثبت نمی‌دهد، بعضی از سوالاتی که نباید از او پرسید از این قرارند:
- چی شده؟
- آیا دیگر نمی‌خواهی با من سکس داشته‌ باشی؟
- قبلاً همیشه سکس می‌خواستی؟
- دیگر تحریکت نمی‌کنم؟
- هنوز دوستم داری؟
- شاید باید درباره‌اش صحبت کنیم؟
- شاید باید به من کمک کنی؟
- آیا دوباره سکس خواهیم داشت؟
- امشب به زنان دیگر نگاه می‌کردی، آیا مرا دیگر نمی‌خواهی؟
- آیا ترجیح می‌دهی با کس دیگری باشی؟
- آیا کاری کرده‌ام که موجب دل‌سردی تو شده است؟
- چرا دیگر سکس نمی‌خواهی؟
- چه شده؟ آیا اشکالی پیش آمده؟
مطمئناً فرصت مناسب برای پرسیدن این سوالات پیش می‌آید، ولی زمانی که مرد به علامت زن، که جلویش عریان شده،‌ با روی گرداندن پاسخ منفی می‌دهد، قطعاً چنین پرسش‌هایی توصیه نمی‌شود. در این مواقع،‌ زن باید طوری رفتار کند که گویا همه‌چیز خوب و رو به راه است. فرصت‌شناسی لازمه‌ی زندگی موفق است. با کمی دست روی دل گذاشتن و صبر حتماً زمان مناسب‌تری برای اطمینان خواستن از مرد به دست می‌آید.
رفتار فعال زن و پیام غیر مستقیمش راه موفقیت آمیزی است که به مرد نشان می‌دهد به او خوش آمد گفته خواهد شد، هرگاه که احساس کند سر خلق است.
مردتان سر خلق نیست. بسیار خوب،‌ جای نگرانی ندارد. تصور کنید که به هر دلیل این بار نشد، ولی به زودی با او سکس خواهید داشت. حال، به رخت‌خواب بروید و بیاسایید. اما،‌ اگر واقعاً سر حال هستید، بهتر است خود مسئولیت شروع کار را به عهده بگیرید. مرد حتماً لازم است از این خودمسئولیتی زن حمایت کند و در انتها به او ملحق شود تا زن وقتی بدنش ارگاسم را می‌طلبد و او سر حال نیست، از رسیدن به آن محروم نشود.

 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل