" href="/rss" /> مواد رنگی که در تاتو بکار می‌رود اغلب سمی و سرطان زا هستند - بررسی اصولی روابط زناشوئی
X
تبلیغات
رایتل

مواد رنگی که در تاتو بکار می‌رود اغلب سمی و سرطان زا هستند - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترمواد رنگی که در تاتو بکار می‌رود اغلب سمی و سرطان زا هستند
نویسنده : samad - ساعت 11:50 روز 1387/11/19
 

سرطان زا بودن مواد رنگی تاتو و پاک کردن آنها
متخصصان می‌گویند مواد رنگی که در تاتو بکار می‌رود اغلب سمی و سرطان زا هستند و همچنین پاک کردن آنها نیز خطراتی را بدنبال دارد.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از دویچه وله ، به گفته متخصصان آلمانی تاتو کردن بیماری های زیادی را بدنبال دارد و برای مثال غیربهداشتی بودن شرایط انجام آن می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های مانند هپاتیت و حتی ایدز شود.

بنابراین گزارش، اما اغلب رنگهایی که برای این کار استفاده می‌شود خطرناک هستند بخصوص تاتوهای رنگی، رنگ های سمی بیشتراستفاده می‌شود.

به گفته متخصصان ۳۰۰ ترکیب رنگی محتلف که  برای تاتوهای رنگی استفاده می‌شوند حاوی بخش های شیمیایی سمی هستند که می‌توانند در بدترین صورت عوارض جانبی خطرناکی مانند التهابات، تحریکات پوستی و حتی غذه‌عای سرطانی را بدنبال داشته باشند.

در حین تاتوکردن در هر ثانیه ۲۰ نیش سوزن وارد پوست می‌شود و بخشی از رنگهای توسط عروق خونی سریع منتقل می‌شوند و دانه‌های رنگی وارد غده‌های لنفاوری شده و باعث سیاه شدن آنها می‌شود و اما به گفته متخصصان پیامدهای طولانی مدت این رسوبها تا بحال مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است.

پاک کردن تاتوها با استفاده از لیزر هم می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. با استفاده از لیزر کریستالهای رنگی تاتو خرد می‌شوند و این ذرات از طریق  سیستم ایمنی حمل و در بهترین حالت موجود خارج میشوند البته این امکان نیز وجود دارد که این ذارت به صورت عوامل سرطان زا تبدیل شوند./


 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل