" href="/rss" /> نکاتی راجع به بارداری از طریقIVF - بررسی اصولی روابط زناشوئی

نکاتی راجع به بارداری از طریقIVF - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترنکاتی راجع به بارداری از طریقIVF
نویسنده : samad - ساعت 20:34 روز 1390/03/02
 آی وی اف احتمال پسرزایی را افزایش می دهد.روش درمانی IVF احتمال پسرزایی را افزایش می دهد.

متخصصان اعلام کردند که زنانی که برای باردار شدن از روش IVF استفاده می کنند باید بدانند که احتمال پسر شدن نوزاد آن ها بیشتر است.

محققان استرالیایی اعلام کردند که احتمال پسر شدن نوزادانی که از روش IVF متولد می شوند 51 درصد تا 56 درصد است.اما استفاده از روش درمان باروری ICSI (میکرواینجکشن) که برای درمان ناباروری مردان استفاده می شود، احتما دخترزایی بیشتر است.

در این روش یک اسپرم توسط سوزن های بسیار نازک به قطر 4 میکرو متر (یک بیستم قطر مو) به داخل تخمک تزریق می شود و در این روش قسمت اعظم لقاح توسط متخصص جنین شناسی در آزمایشگاه انجام می شود.

نتایج این تحقیقات در مجله انگلیسی «Obstetrics and Gynaecology» منتشر شده و محققان تولد حدود 14 هزار نوزاد را مورد مطالعه و بررسی قرار دادند.

محققان در این مطالعات تمام نوزادانی را در از روش درمان ناباروری دراسترالیا و نیوزلند در سال های 2002 تا 2006 متولد شده اند را مور بررسی قرار دادند.

به گزارش فارس، در روش IVF تخمک از خانم گرفته می شود و این تخمک در محیط آزمایشگاه در مجاورت اسپرم قرار می گیرد و در محیط آزمایشگاه لقاح و باروری انجام می شود.

در روش IVF احتمال پسر شدن نوزادان بین 51 تا 56 درصد است که افزایش احتمال پسر شدن نوزاد به زمان گرفتن تخمک بستگی دارد، در روش ICSI احتمال پسر شدن نوزاد 49 درصد است و همچنین این تحقیقات نشان می دهد که در روش باروری طبیعی احتمال پسر شدن نوزاد 51 درصد است.
منبع : خبرگزاری فارس


 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل