" href="/rss" /> خوراکی موثر بر قوای جنسی - بررسی اصولی روابط زناشوئی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خوراکی موثر بر قوای جنسی - بررسی اصولی روابط زناشوئی

آموزش مسائل زناشوئی و مسائل مربوطه به آن

 

آموزش کامل زندگی زناشویی


مجموعه کامل و بی نظیر که در هیچ کجا یافت نخواهد شد

راهنمای زناشویی و بهداشت و رفتار جنسی در آذر سال 1391

پکیج کامل و بسیار بی نظیر برای راهنمایی تمامی زوج ها

مهارتهایی که امنیت و آسایش زندگی شما را تامین می کند

قابل پخش بر روی تمام دستگاه های DVD خانگی و کامپیوترخوراکی موثر بر قوای جنسی
نویسنده : samad - ساعت 17:27 روز 1389/03/23
 


بعضی غذاها از قدیم بهعنوان غذاهای تقویتکننده قوای جنسی معروف بودهاند. تحقیقات اخیر، درستی این موضوع را به اثبات رسانده است

سیب هم از میوههایی است که باعث افزایش قوای جنسی میشود.

هروقت از سلامت جنسی و باروری صحبتی به میان میآید، پای مسائل زیادی به میان کشیده میشود، از خلق و خو و تفاهم بین زن و شوهر گرفته تا خوردن بعضی غذاها و نوشیدنیهای خاص که البته قدیمیترها اعتقاد خاصی به این جنبه دارند. با وجودی که ممکن است بهنظر عجیب بیاید، ولی در این مورد قدیمیترها حق دارند. این غذاها و نوشیدنیها که میل جنسی را افزایش میدهند، <آفرودیزیاک> نامیده میشوند. این واژه از نام <آفرودیت>، الهه عشق و زیبایی یونان باستان گرفته شده است. البته مواد غذایی موِثر در میل جنسی در همه دنیا یکسان نیستند و در هر منطقه جغرافیایی، مردم انواع خاصی از خوراکیها را میشناسند که بهنظر آنها چنین خاصیتی دارند.

بهطور کلی غذاها و نوشیدنیهای پرانرژی و سایر غذاهای ادویهدار جزو مواد خوراکی تقویتکننده قوای جنسی بهشمار میروند که این خاصیت را مدیون تاثیرات فیزیولوژیک خود هستند، زیرا باعث افزایش ضربان قلب و تعریق میشوند. مردم دوران باستان موادی مثل درخت جنسه، شاخ کرگدن و انواع صدفها را هم بهعنوان مواد محرک قوای جنسی میشناختند!


 

موادی معجزهگر در آشپزخانه

آشپزخانه منزل شما همواره محل نگهداری موادی هستند که اثراتی جالب و معجزهآسا دارند. این مسئله، در مورد قوای جنسی هم کاملا صدق میکند و شما میتوانید مواد موثر بر سلامت قوای جنسی را در آشپزخانه منزلتان پیدا کنید البته اگر بدانید که هر کدام از این مواد در کدام مرحله از سلامت جنسی موثرند، آنوقت میتوانید تاثیر آنها را به حداکثر برسانید.

بهطور کلی، مواد غذایی مختلف، تاثیرات متفاوتی دارند و ازنظر فیزیولوژی تاثیرات خاصی بر بدن اعمال میکنند. مثلا بعضی غذاها مهارکنندههای قوای جنسی را کاهش میدهند و به این ترتیب باعث افزایش میل جنسی میشوند، بعضی دیگر جریان خون سیستم تناسلی را افزایش میدهند و تعدادی دیگر از غذاها نیز هورمونهای شادی ترشح میکنند. دانشمندان، مواد خوراکی محرک و تقویتکننده قوای جنسی را براساس اثرات فیزیولوژیک آنها در بدن و چگونگی اثر آنها بر افزایش قوای جنسی به سه دسته تقسیم میکنند:

 

غذاهای نشاطآور

بعضی غذاها مواد شیمیایی و هورمونهایی را ترشح میکنند که افراد را سرحال آورده و خوشحال میکند. در این شرایط فرد ازنظر روحی احساس اعتماد به نفس میکند، مهارکنندههای ذهنی او کم میشود و با نشاطتر بهنظر میرسد. نتیجه این وضعیت این است که یکی از مراحل جنسی که آمادگی روحی است، فراهم میشود. این مواد غذایی شامل موارد زیر است:

فلفل تند و غذاهای ادویهدار و تند که باعث افزایش پمپاژقلب میشوند.

موز که حاوی مواد شیمیایی خاصی است و ازنظر روحی فرد را بانشاط میکند و اعتماد به نفس را تقویت میکند.

هویج که به علت داشتن مقادیر زیادی فیبر باعث میشود میل جنسی افزایش پیدا کند. غذاهای دلفریب

در مرحله بعدی که همان مرحله تهییج است، مواد خوراکی موثر بر قوای جنسی باعث رهاشدن هورمونهای جنسی مثل تستوسترون میشوند، انرژی فرد را تقویت کرده و جریان خون سیستم تناسلی را افزایش میدهند. این غذاها شامل موارد زیر است:

میگو و سایر غذاهای دریایی که حاوی ید فراوان بوده وبرای غده تیروئید ضروری هستند.

شکلات که نه تنها حاوی کافئین است بلکه اسید آمینهای با نام فنیل آلانین دارد که میزان مادهای به نام فنیل اتیل آمین را در مغز افزایش میدهد. این ماده یک آمفتامین طبیعی است که محرک سیستم مغزی محسوب میشود.

ظ زنجبیل که باعث افزایش جریان خون دستگاه تناسلی در مرد و زن میشود.

زیتون که نوع سبز آن در مردان و نوع سیاه آن در زنان باعث تقویت قوای جنسی میشود.

گوجهفرنگی که به آن سیب عشقی میگویند و محرک نیروی جنسی است.

سیب که این میوه نیز باعث افزایش قوای جنسی میشود.

 

غذاهایی که عملکرد سیستم تناسلی را بهبود میدهند

این دسته، مواد خوراکی هستند که حتی بوی آنها نیز در تقویت و بهبود عملکرد قوای جنسی موثر است مثلا پیتزای پنیر جریان خون دستگاه تناسلی را 5 درصد افزایش میدهد، ذرت بو داده با کره تا 9درصد و کدو حلوایی تا 40درصدو گیاه اسطوخودوس نیز تا حدود 40درصد جریان خون دستگاه تناسلی را زیاد میکنند. این در حالی است که عطری که از گلها گرفته شده باشد تنها 3درصد جریان خون دستگاه تناسلی را افزایش میدهد. بنابراین تاثیر بوی غذاها از اسانس گل ها بیشتر است.

 

سایر مواد خوراکی موثر بر قوای جنسی

)1 جوشاندن و خوردن مارچوبه به مدت سه روز متوالی، سیستم تناسلی را در مردان و زنان تقویت میکند. چینیها در قدیم از این خاصیت مارچوبه برای درمان بعضی از بیماریهای جنسی و کلیوی استفاده میکردند.

)2 انجیر از دوران قدیم بهعنوان محرک قوای جنسی شناخته شده است زیرا حاوی املاح مختلفی است که در تولید هورمونهای جنسی نقش دارند.

)3 عسل حاوی ویتامینهای گروه B و املاحی خاص است و سلامت قوای جنسی در زن و مرد را تقویت میکند. ضمنا قند موجود در عسل سهلالهضم بوده، سریع جذب میشود و انرژی خوبی به فرد میدهد. شاید نام <ماه عسل> هم از همین موضوع منشا گرفته باشد!

البته تاثیر این غذاها بر روی قوای جنسی افراد از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و خود افراد باید تاثیر این خوراکیها را بر روی سلامت جنسی خود امتحان کنند. درضمن توصیه اداره نظارت بر غذا و داروی امریکا را فراموش نکنید: <نباید هر دارو یا ماده ساختگی را که ادعا میشود بر روی قوای جنسی تاثیر دارند مصرف کنید. بسیاری از این مواد، نه تنها مفید نیستند بلکه برای بدن مضر هم محسوب میشوند.


ملودی عاشقانه زیستن

 

آیا می دانید ریشه و علت پنهان بیش از 50 درصد طلاقها نارضایتی جن **سی میباشد؟

 این محصول ویژه افراد متاهل می باشد
بسیاری از زنان در زندگی زناشویی خود هیچگاه ار*گا*سم را تجربه نمی کنند و در موارد زیادی وانمود می کنند که ار*گا*سم شده اند.چـرا خـانـم هـا تـصـور مـی کـنـند تـوانایی رسیدن به اوج لذ*ت جن*سی را ندارند؛ آیا میـدانید که تمام خانم ها قادر به رسیـدن به این مرحله می باشند؟ بله؛ حقیقت دارد! شاید در مورد انز*ال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ وجه با آن آشنا نباشید.

بسیاری از مردان نیز تنها یک سطح از ارگا*سم را تجربه می کنند و اطلاعی از روشهایی که می تواند باعث شود تا لذ*تی عمیق تر و طولانی تر همراه با انز*ال من*ی بیشتر را تجربه کنند ، ندارند.


 

 

امروزه داروها و مواد شیمیایی مختلفی با اسامی گوناگون در داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی با قیمتهای بسیار گزاف به فروش می رسند اما آیا آنها تاثیرگذار هستند؟

این داروها،اسپری ها ، صابونها ،کرم ها،ژل ها و ... یا تاثیرگذار نیستند و یا اگر هم تاثیری بگذارند آنچنان ناچیز است که قابل ذکر نیست و البته در مواردی این اجناس تقلبی بوده و تاثیرات سوء نیز به همراه دارند

چاره کار تنها آموختن شیوه ها و تکنیک های علمی و جدید و بالا بردن سطح اطلاعات است

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

 

 

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان 

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843

این محصول انحصارا متعلق به این شرکت می باشد ، لذا هرگونه کپی برداری از این محصول پیگرد قانونی دارد

  آموزش علمی روابط بین زن و مرد بی حیا*یی نیست بلکه یک نیاز ضروریست که متاسفانه در کشور ما این آموزش به مردان و زنان ایرانی یا داده نمی شود و یا از راههای نا مناسب (فیلمهای پو...ن) می رسد که در نتیجه آسیب های جدی به روابط زوجین می زند


من تحقیقاتی پیرامون این موضوع داشتم و با تکنیک های جدیدی آشنا شدم که نیاز به آموزش دارند که قصد دارم نتیجه تمام تحقیقات رو در یک بسته در اختیار تمام علاقه مندان قرار بدم تا از این طریق کمک کنم که همسران ایرانی زندگی زناشویی سالم و پرنشاطی رو تجربه بکنند
 

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان


اگر به آموزشهایی که در این بسته داده شده ، دقت کنید من به شما این قول رو می دم که هم خودتون و هم همسرتون لذت بسیار بیشتری خواهید برد

 

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ملودی عاشقانه زیستن

 

فرصتی بدست آمده تا ما شما را به رویا های عاشقانه زیستن ببریم.

این حق شماست که در هزاره ی جدید مهارت های شاد زیستن را بدانید

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان

 

شما با بکارگیری آموزشهای این بسته به سادگی می توانید
خود را بعد از مدتی در بین  انسانهای  زیبا وسالم وخوشبخت و موفق خواهید دید.

 

قیمت : 8000 تومان

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ما به کمک این بسته  ثابت می کنیم  عاشقانه زیستن چیست.


 شما این را با تجربه و به عینه خواهید دید.


 
comment نظرات (0)
 
 


 
مسائل زناشوئی - عکس طبیعت - مدل لباس - عکس بازیگران - دکوراسیون منزل